html5 templates

O Klubie

Szanowni Państwo,
Ziętek Team to klub odnoszący sukcesy na arenach krajowych i międzynarodowych.
Chcieliśmy podkreślić, że imprezy, w których bierzemy udział mają bogatą oprawę medialną i cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności.
To oczywiście doskonała możliwość na reklamę i promocję Państwa usług/produktów.
Dlatego chcieliśmy zaoferować szeroko rozumianą współpracę w tym zakresie.
Proponujemy między innymi umieszczenie logo firmy na dresach i koszulkach zawodników, wyróżniających się wynikami sportowymi.
Będą oni prezentować Państwa firmę i jej ofertę na wszystkich imprezach sportowych i okolicznościowych, w których będą brać udział.
Możemy także promować Państwa markę za pomocą różnego rodzaju banerów i plansz, umieszczanych w dobrze wyeksponowanych miejscach na ringach i arenach sportowych organizowanych przez nasz klub.
Oferujemy również umieszczenie informacji o firmie na naszej stronie internetowej www.zietekteam.pl, w wywiadach telewizyjnych i radiowych, na ulotkach promocyjnych, prospektach, a także różnego rodzaju publikacjach prasowych, poświęconych naszemu klubowi.
Jesteśmy również zainteresowani współpracą barterową.
Zainteresowanych prosimy o propozycje.
Na najbardziej prestiżowych Galach, w których udział biorą popularni artyści i sportowcy,
transmitowanych na żywo przez telewizje ogólnopolską cena reklamy ustalana będzie indywidualnie w zależności od zakresu usługi.
Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu.

Z poważaniem i sportowym pozdrowieniem

Zawodowy Mistrz Świata Federacji WKN
Mariusz Ziętek

ul. Niecała  6  ( III piętro )